Juventus FC Lietuvoje

Click here to edit subtitle

Tautų lyga: italai dramatiškai nutraukė pergalių badą

2018:10.15  14:46


Sekmadienį ilgai lauktą pergalę iškovojo Italijos rinktinė, Tautų lygos A diviziono 3 grupėje išvykoje 1:0 nugalėjusi lenkus.


Susitikimo didvyriu tapo svečių gynėjas Cristiano Biraghi, lemiamą įvartį pelnęs 90-ąją minutę.

"Mėlynieji" laimėjo vos antrą kartą per pastaruosius 11 mačų.


Lenkų nesėkmė nulėmė, jog Jerzy Brzeczeko žaidėjai bus priversti pasitraukti į žemesnį divizioną - jie jau neįstengs pavyti Portugalijos ir Italijos komandų.


juventusfc-lietuvoje.webs.com - Mindaugas

Italijos rinktinė pirmą kartą nuo 1959-ųjų nelaimėjo oficialių rungtynių visus metus

2018.09.14   12:46


Italijos rinktinė pastaruoju metu neišgyvena pačių geriausių laikų. Italai Tautų lygą pradėjo per dvejas rungtynes surinkę tik tašką, o būtent tokie rezultatai prieš Lenkiją ir Portugaliją nulėmė itin nemalonų pasiekimą.


Italijos rinktinė nuo 1959-ųjų metų pirmą kartą per visus metus nesugebėjo iškovoti pergalės oficialiose rungtynėse. Paskutinę oficialią pergalę italai iškovojo 2017-ųjų spalio 9 d. kai 1:0 įveikė Albaniją.


Po to sekė pralaimėjimas ir lygiosios Švedijai atrankoje į pasaulio čempionatą bei minėtosios lygiosios su lenkais bei pralaimėjimas Portugalijai.


Kitos oficialios Italijos rungtynės bus spalio 14 d. Tautų lygoje su lenkais. Būtent prieš tas rungtynes ir praeis visi metai be oficialios pergalės.


Tiesa, Itlijos rinktinei per šiuos metus yra pavykę triumfuoti draugiškose rungtynėse. Jie 2018-aisiais jau sužaidė penkias draugiškas rungtynes ir iškovojo vieną pergalę, kai palaužė 2:1 Saudo Arabiją. Tuo metu Argentinai ir Prancūzijai buvo pralaimėta, o su anglais ir olandais buvo sužaista lygiosiomis.


juventusfc-lietuvoje.webs.com - Mindaugas

Italija minimaliu skirtumu nusileido Portugalijos rinktinei

2018.09.11   12:59

UEFA Tautų A lygoje pirmąją pergalę iškovojo Portugalijos rinktinė, kuri savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo italus.

Portugalijos rinktinė nuo pirmų rungtynių akimirkų spaudė savo varžovus ir kūrė pavojingas progas. Šeimininkai 15-ąją minutę pasinaudojo grubia italų klaida ir surengė greitą ataką, tačiau jos metu Bernardo Silvos ir Pizzi smūgius sėkmingai blokavo gynėjai.

Portugalija nepasinaudojo puikia galimybe išsiveržti į priekį 27-ąją minutę – iš pradžių kamuolį išmušė varžovų vartininkas, o vėliau tą patį padarė vienas prie vartų linijos stovėti likęs gynėjas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 48-ąją minutę. Andre Silva tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir Portugalija persvėrė rezultatą savo naudai 1:0.

Italijos rinktinė dvikovos pabaigoje keletą kartų pavojingai pagrasino varžovų vartams, tačiau sukurti rimtesnio šturmo taip ir nepavyko. Portugalija gynėsi užtikrintai ir namuose iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1:0.

juventusfc-lietuvoje.webs.com - Rokas

G.Chiellini: „Italija vis dar konstruoja savo naująjį identitetą“

2018.09.09   23:56

Turino „Juventus“ gynėjas Giorgio Chiellini teigia, kad Italijos rinktinei prireiks laiko, jog susikurtų naują identitetą su naujuoju treneriu Roberto Mancini.

Italijos rinktinė sužaidė pirmąsias oficialias rungtynes po to, kai pralaimėję seriją Švedijai nepateko į pasaulio čempionatą Rusijoje. Jie Tautų lygos starte sužaidė lygiosiomis 1 – 1 su Lenkija.

„Padarėme šiek tiek per daug klaidų, galiausiai visos progos, kurias lenkai turėjo, kilo būtent po mūsų pačių klaidų. Lenkija yra solidi rinktinė, kuri laukia varžovų klaidų ir tuomet kontratakuoja. Mes sužaidėme neblogas rungtynes ir netgi galėjome pirmieji išsiveržti į priekį, bet tai vėliau padarė varžovai.

Mes turime koncentruotis į tokį pasirodymą, kokį pademonstravome antrajame kėlinyje. Mes vis dar bandome konstruoti naują rinkitnės identitetą. Mes peržvelgsime savo klaidas, bet nekaltinsime atskirų žmonių. Bandysime tobulėti.

Visi čia susirinkome tam, kad dirbtume dėl rinktinės labo, augtume ir galiausiai pasiektume pozityvius rezultatus“, - teigė G.Chiellini.

juventusfc-lietuvoje.webs.com - Rokas

Italijos rinktinė - jauniausia nuo 1976 metų

2018.09.09   21:46


Italijos rinktinės treneris Roberto Mancini pasiryžo rimtoms permainoms.


Patyręs specialistas nutarė radikaliai atjauninti nacionalinės komandos žaidėjų sudėtį, taip "mėlynieji" pasiekė per pastaruosius 42 metus nematytą pasiekimą.


Tautų lygos mače prieš lenkus (1:1) Italijos rinktinės žaidėjų amžiaus vidurkis siekė 26,4 metus, o tai - mažiausias rodiklis nuo 1976 metų.


Tuomet treneris Enzo Bearzot taip pat pradėjo kartų kaitą, o rezultatas daugiau nei iškalbingas - 1982 m. pasaulio čempionų titulas.


Dabartinė italų sudėtis pasižymėjo ir tuo, kad joje pirmą kartą nebuvo nė vieno 2006 metų planetos čempiono.juventusfc-lietuvoje.webs.com - Mindaugas